Referencje firm z którymi współpracowaliśmy

Referencje klientów indywidualnych

Magdalena B ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pełen profesjonalizm prowadzonych zajęć, łączył się z zaangażowaniem, wysoka kulturą osobistą i poczuciem humoru trenerów. Jestem pod ogromnym wrażeniem, i szczerze polecam firmę MAESTRIUM. Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia na następnych szkoleniach.

Anetta Borkowska ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Maestrium to firma z którą mam doświadczenia zarówno jako uczestnik szkoleń menedżerskich jak i organizator. W obu przypadkach polecam, to profesjonaliści każdym calu. Wyróżnia ich forma prowadzenia szkoleń, metodyka, warsztat trenerski i duże zrozumienie potrzeb klienta… to wszystko sprawia że efekt szkolenia zaskoczy nawet najbardziej wymagających. Praca z tą firmą to gwarancja rzetelności i dużego zaangażowania.

Sławomir Bieniek ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Miałem OGROMNĄ przyjemność uczestniczyć w prowadzonych przez łódzką firmę Maestrium czterech 5-dniowych sesjach szkoleń menedżerskich jak również w szkoleniu z automotywacji. Najwyższy profesjonalizm, zaangażowanie i pasja. To były najlepiej zorganizowane i najbardziej efektywne szkolenia w mojej już 22-letniej karierze zawodowej- GORĄCO POLECAM !!!

Joanna Krawczyk ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Firmę oceniam na 6+ niejednokrotnie korzystałam z usług tej firmy i nigdy mnie nie zawiedli. Pełen profesjonalizm jesli chodzi o przygotowanie kadry szkoleniowej. Robią to z ogromnym oddaniem. Wprowadzanie coraz to nowszych metod szkoleniowych mówi samo za siebie. Na szkoleniach panuje fantastyczna atmosfera, szkolący sluza pomocą i rozmowa. Polecam wszystkim te firmę i życzę im dalszych sukcesów zawodowych.

Marzena Nowak ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Wielokrotnie byłam uczestnikiem projektów szkoleniowych realizowanych przez firmę Maestrium, również z pozycji organizacyjnej (szkolenia menedżerskie, moderowane sesje problemowe). Zawsze wysoki profesjonalizm, pełne zaangażowanie, umiejetność wyzwolenia zapału do pracy nawet najbardziej „opornych” oraz 100% zadowolenia uczestników. Polecam.

Sylwester Barnaś ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Warsztaty , szkolenia i doradztwo na najwyższym poziomie. Świetnie dobrana i przygotowana grupa trenerów, która w każdej sytuacji wie jak zachęcić grupę słuchaczy do aktywnego działania. Zajęcia bardzo merytoryczne. Wiele przeszedłem szkoleń z różnymi firmami ale ta jest godna gorącego polecenia.

Wojciech Drabczyk ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Wielokrotnie miałem okazje uczestniczyć w różnych projektach szkoleniowych i bezapelacyjnie MAESTRIUM wyróżnia się w tej branży. 100 % profesjonalizmu i zaangażowania, trenerzy z pasją i zawsze świetnie przygotowane materiały szkoleniowe. Serdecznie polecam i czekam na kolejną możliwość spotkania.

Marta Kieruzal ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Profesjonalizm, zaangażowanie i pasja – po prostu Maestrium. Metody pracy pozwalające na natychmiastowe osiąganie założonych celów i docelowo spektakularnych efektów a także każde działanie dopasowane indywidualnie do potrzeb firmy – to główne atuty firmy. Z Maestrium nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonaliśmy się nie raz i mam nadzieję, że nie ostatni 🙂

Łukasz Wereszczyński ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Maestrium – mistrzowie w dziedzinie szkoleń i doradztwa. Zgrana drużyna z sympatycznym, konkretnym szefem. Z pomysłem, wiedzą i zaangażowaniem. Projekty niemożliwe – od ręki. To moje doświadczenia ze współpracy z tą łódzką firmą. Polecam!

Agnieszka Zajączkowska ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Firma zdecydowanie warta polecenia! Szkolenia są przeprowadzane profesjonalnie, a materiały poszkoleniowe pomagają ugruntować zdobytą wiedzę. Trenerzy są bardzo sympatyczni, tworzą przyjazną i bezpieczną atmosferę pracy. Dla mnie 10/10 🙂

Sylwia S. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Szkolenia i warsztaty na najwyższym poziomie. Odpowiedni dobór trenerów o różnorodnej specjalności gwarantuje pełną satysfakcję rozwoju własnego oraz umiejętności pracy w zespole.

Martin Dzik ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

To naprawdę wyjątkowa firma. Kompetencje poprzez profesjonalne narzędzia przekazywane wszystkim uczestnikom gdzie najtwardsi wychodzą z bananem na twarzy. Robić to co się kocha i zarażać innych pomagając w samorozwoju. Polecam.

Justyna Regulska ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

100% rekomendacji dla Maestrium. Zawsze świetnie przygotowani, profesjonalni, super podejście do ludzi, merytoryka na najwyższym poziomie. Szczerze wszystkim polecam.

Paweł Borys ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Z usług Maestrium korzystałem wiele razy.
Zawsze profesjonalnie, skutecznie i treściwie.

Ewa Organa ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Firma, która cechuje profesjonalizm i przystępny przekaz szkoleniowy. Zawsze chętnie wracam do współpracy z tym świetnym zespołem.

Daniel Wawrzyniak ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Rewelacyjna firma szkoleniowa. Wykładowcy kompetentni bardzo dobrze przygotowani merytorycznie.