Maestrium - kim jestesmy? Poznaj naszą filozofię pracy

MAESTRIUM pojawiało się na rynku w 2001 roku. Jej założycielem i prezesem zarządu jest dr Dariusz Góras. Zaczęliśmy od małej firmy, lecz przez następne lata rozwinęliśmy się jako wiarygodny partner w segmencie B2B. Początkowo skupialiśmy się na szkoleniach miękkich, rozwijających przede wszystkim kompetencje psycho-społeczne w biznesie. Dzisiaj prowadzimy działalność w kilku obszarach, min.: szkoleniach handlowych, doradztwie biznesowym, coachingu, rozwoju osobistym oraz w moderowaniu i projektowaniu procesów biznesowych tj.: handlu, produkcji, organizacji pracy, polityki HR w organizacjach.

Wierzymy, że nasze dotychczasowe sukcesy możliwe były dzięki przyjętym pryncypiom oraz wysokim standardom pracy trenerów, moderatorów i konsultantów. To sprawiło, że realizowane projekty dla naszych klientów są uznawane za wysoce efektywne.

Wierzymy, że to organizacja najlepiej wie, co jest jej potrzebne do dalszego wzrostu lub pokonania kryzysu. Naszą rolą jest wsłuchać się we wszystkie reprezentujące ją głosy i wspomóc w opracowaniu rozwiązań maksymalnie wykorzystujących drzemiący w niej potencjał.

Kierunek naszych działań określają cztery złożenia:

Za każdą funkcją stoi człowiek

Jakość wykonywanej pracy zależy często od indywidualnych cech konkretnego pracownika. Profil sprzedawcy lub kierownika w dużym stopniu opiera się na konkretnej wiedzy, praktycznych umiejętnościach i odpowiednim nastawieniu. Jesteśmy przekonani, że umiejętna praca nad obszarem intelektualnym, emocjonalno-społecznym i operacyjnym w ostateczności decyduje o sukcesie.

Nauka może być skutecznie przyjemna

Nasze doświadczenia i opinie Klientów potwierdzają, że połączenie nauki z aktywnymi formami zajęć i miłą atmosferą przynoszą najwięcej korzyści uczestnikom szkoleń. Zabiegamy o to, aby nasze projekty warsztatowe i treningowe zawierały, jak najwięcej nowoczesnej dydaktyki, np.: nlp, coaching, action learning, storytelling, moderacja itp..

Profesjonalizm pochodzi od efektywności osobistej

Wiemy, że największą wartością dla pracownika na szkoleniu są treści i rozwiązania, które w bezpośredni sposób rozwiązują jego problemy. Stąd też, punktem centralnym naszych działań, jest podnoszenie poziomu efektywności osobistej uczestników szkoleń. Wierzymy, że ostateczny sukces organizacji jest ukryty w ludziach i ich potencjale, a nie jedynie w finansach i technologii.

Zmiany wymagają przełamywania status quo

Nie ważne, czy wprowadzamy zmiany w organizacji, procesach czy myśleniu i działaniu ludzi. Zawsze na początku nowe i potrzebne jest wrogiem starego i sprawdzonego. Aby ten proces przechodził najmniej boleśnie sugerujemy rozwiązania dalekie od podejścia rewolucyjnego. W naszych projektach kierujemy się wsparciem, zaufaniem i wprowadzaniem zmian małymi krokami.

20 lat na rynku
w Polsce

Współpracujemy z firmami i organizacjami dla których rozwój firmy wiąże sie przede wszystkim z rozwojem kadry liderów i pracowników, aby mogli osiągać ponadprzeciętne wyniki.

0

lat doświadczeń w branży szkoleniowo-doradczej

0

przeszkolonych uczestników w całej Polsce

0

dni działań rozwojowych w szkoleniach i doradztwie

0

klientów zaufało naszym kompetencjom

Dotychczasowe oceny naszych działań rozwojowych

Odsetek najwyższych ocen uczestników (5.0) uzyskanych po szkoleniach
91%
Odsetek najwyższych ocen uczestników (5.0) uzyskanych po moderacji
97%
Odsetek uczestników, którzy wysoce rekomendują usługi Maestrium
93%